TrenniElamusStuudio nüüd avatud

Hubane TrenniElamusStuudio pilatese ja jooga rühmatreeninguteks.

9. jaanuaril avas uksed hubane TrenniElamusStuudio aadressil Tartu maantee 133, kus saab osavõtta pilatese ja jooga rühmatreeningutest ning korraldada eriüritusi väiksemale grupile.

Stuudio tekkelugu

Hubane TrenniElamusStuudio pilatese ja jooga rühmatreeninguteks Peetri ja Mõigu piirkonnas.

TrenniElamusStuudio loomise idee hakkas arenema mõned aastad tagasi, kuid ei leidnud sobivat privaatset keskkonda ja siis tulid vahele covidi-aastad. Uuesti hakkas idee idanema 2022 aasta sügisel, mil stuudio omanikul ja peatreeneril Liis Arulal tekkis võimalus tutvuda Tartu maantee 133 hoonega. Eramaja, millel on äriline väljund ja mis on asukoha poolest mugav tulla nii Peetri, Mõigu, Jüri ja miks ka mitte Tallinna inimesele.

Liis Arula on elanud Peetris alates 2008 aastast ja juhendanud varasemalt Pilatese rühmatreeninguid Peetri Põhikool-Lasteaia saalis. Vahepealsed aastad on Liis tegelenud personaaltreeningute juhendamisega Golden Club jõusaalis ning Pilatese eratreeningutega TrenniElamuse PilateseToas.

Hubane ja privaatne keskkond

Pilates Peetris

TrenniElamusStuudio on hubane ja privaatne treeningkeskkond Pilatese ja Jooga harrastamiseks. Minigruppides (maksimaalselt 9 inimest) toimuvad erineval tasemel Pilatese treeninguid ja erineva iseloomuga Jooga tunnid. Tulevikus leiavad sobivaid võimlemistunde ka beebiootel ja sünnitanud naised.

Lisaks tavapärasele tunniplaanile on võimalus korraldada meie juures tervislikke erisündmuseid, olgu see siis tore üllatuskink emale, naiselik tüdrukuteõhtu või tervist turgutav koosviibimine töökaaslastega.

TrenniElamusStuudiosse on treenima oodatud nii naised kui mehed, algajad kui ka edasijõudnud. Loomulikult on kõige mõistlikum ise kohale tulla ning meie stuudios pakutavad treeningud ära proovida.

Stuudios näeme!