PIlatese treeningud

Pilates A(lgajale)

Treeningtund neile, kellel puudub varasem kokkupuude klassikalise matiPilatese treeninguga või neile, kellel on varasem Pilatese kogemus, kuid see on juba ammune.

Pilates A lgajatele treeningus õpitakse selgeks matiPilatese baasharjutuste algversioonid. Tutvutakse Pilatese põhimõtetega.

Pilates E(dasijõudnule)

Treeningtund neile, kellel on varasem regulaarne kokkupuude klassikalise matiPilatese treeninguga. Baasharjutused arendatakse edasi vastavalt individuaalsetele võimetele, jätkatakse Pilatese põhimõtete rakendamisega.

Pilates S(ünnitusjärgselt)

On sobilik treening neile, kes ei ole peale sünnitust leidnud võimalust treenida ja tegeleda kerelihaste/vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks. Treening sobib nii neile, kel on sünnitusest möödas kuu või kaks, samas ka neile, kel on sünnitusest möödas aastaid.

Igale osalejale lähenetakse personaalselt, hinnatakse diastaasi (kõhu sirglihase lahknemist) ja leitakse individuaalselt sobiva raskusastmega Pilatese harjutused. 

Kui sul on olnud füüsiline trauma, vigastus või operatsioon, siis palun konsulteeri esmalt treeneriga, kelle tundi oled minemas.