Vaagnapõhja hea tervis loeng 01.04.2023

Vaagnapõhja hea tervis loeng 1. aprill 2023
Maris Perendi loeng "Vaagnapõhja hea tervis"

TrenniElamus Stuudios toimub naistele suunatud loeng „Vaagnapõhja hea tervis“. Loengut viib läbi füsioterapeut Maris Perendi, kes on spetsialiseerunud naiste tervisele ja räägib järgmistel teemadel: 

  • Vaagnapõhja hea tervis igas vanuses; 
  • Muutused peale sünnitust (diastaas); 
  • Vaagnapõhjalihased ja treenimine. 

Loeng sobib just Sulle, kui oled lapseootel või sünnitanud, kui soovid sünnitusjärgselt Pilatese trennidega alustada, kui oled ealiselt läbimas üleminekut menopausile. 

Loeng toimub 01.04.2023 kell 12:00-13:30 TrenniElamus Stuudios, aadressil Tartu maantee 133, Tallinn. Loeng on Pilatese saalis, istumine mattidel – seega selga mugavad riided. Meie poolt on ka vesi ja väike snäkk. 

Registreenimine: info@trennielamus.com 

Osalustasu on 20 eurot. 

Füsioterapeut MARIS PERENDI 

Olen naiste tervisele spetsialiseerunud füsioterapeut ja hiljuti saanud ise emaks. Minu huviaaladeks on vaagnapõhjalihaste ja kõhu sirglihase lahknemisega seotud probleemid ning sünnitusjärgne taastumine ja treening.  

 Omandasin magistrikraadi Inglismaal Brightoni ülikoolis ja teadmisi olen täiendanud nii Inglismaa, Kanada kui ka USA tuntumate terapeutide juures. Olen läbi viinud perekooli loenguid ja mitmeid koolitusi arstidele, ämmaemandatele ja teistele spetsialistidele. Aastate jooksul on nõustanud ja abistanud sadu naisi. 

 Füsioterapeudina pean oluliseks ennetust ja põhjalikku selgitustööd, et igas vanuses naised oskaksid ja teaksid, kuidas enda tervist ja vaagnapõhja heaolu hoida. Emaks olemine on rõõm, kuid iga naine tahaks tunda end oma kehas ka hästi ja õnnelikuna. Teadlik treenimine ja elu ilma valu ning lekkimiseta on oluline iga naise jaoks.