Trennielamus OÜ e-poest ostetud kauba eest tasumine ja selle kohaletoimetamine

Tasumine

Kui olete leidnud e-poest sobivad kaubad ning läbinud tellimuse esitamise protseduuri, siis saadetakse teile sisestatud e-mailile tellimuse kinnituse info, kus on väljatoodud teie ostu detailsed andmed (ostetud kaubad jms).

Tellimus võetakse töösse juhul, kui klient on tasunud kauba eest Trennielamus OÜ arveldusarvele (IBAN: EE632200221054062158) ostusumma. Kui kaupade eest tasutud summa on laekunud Trennielamus OÜ arveldusarvele, siis Trennielamus OÜ on kohustatud tellimuse käsitlema ühe tööpäeva jooksul. Ostu kinnitamiseks väljastatakse kliendile ostu kinnitav dokument (kaubaarve), mis on aluseks nii garantii kui ka tagastamistingimuste täitmisel.

Kohaletoimetamine

Tellimuse esitamisel peab ostja sisestama informatsiooni (order comments lahtrisse), millisesse Itella Smartpost pakiautomaati ostetud tuleb tarnida. Juhul kui antud informatsioon puudub, siis toimetab müüja tellimuses aadressile lähimasse Itella Smartposti pakiautomaati.

Kui kaup on tarnitud soovitud pakiautomaati, siis edastab Itella Smartpost vastava sisuga tekstisõnumi kliendi mobiiltelefonile.

P.S! Kaupa hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva, mille jooksul peab klient kauba pakiautomaadist ära võtma. Kui selle aja jooksul ei ole kaup pakiautomaadist ära võetud, tagastatakse see Trennielamus OÜ’le ning klient peab uue tarnekokkuleppimiseks ühendust võtma e-poe klienditeenindusega. Teistkordse tarne postikulud tasub klient.

 

Tingimused uuendatud: 01.12.2014