Tasuta trenni + Lorna Jane treeningriiete pop-up üritus 11. detsembril

Posted · Add Comment

LJ Peetri pop-up

11.detsembril toimub TrenniElamuse treeningute ajal Lorna Jane brändi naiste treeningriiete pop-up üritus Peetri Lasteaias.

Sellel päeval saad osaleda kell 18:05 algavas IntervallRasvapõletustreeningus TASUTA, lisaks on võimalik proovida ja osta Lorna Jane treening- ja vabaajariideid.

Lorna Jane bränd on pärit Austraaliast, aastast 1990. Tooted on valmistatud ainult naistele, riided on nende enda väljatöötatud tekstiilidest ja värvid/mustrid on patendeeritud värviballetilt. Paljud tooted on korrigeeriva efektiga, treeningriideid täiustavad erinevaid aksesuaarid: randmepaelad, joogipudelid, joogamatid, Inglise keelne tervislike retseptidega raamat, peapaelad, erinevad trennikotid, joogasokid jne…

Tootevaliku ja hindadega saad eelnevalt tutvuda Lorna Jane FaceBook lehe kaudu: https://www.facebook.com/pages/Active-Wear-Baltic/536413763172183

Pop-up üritus ja treeningud toimuvad Peetri Lasteaed-Põhikoolis, mis asub Peetri alevikus (lennujaamast veidi Tartu poole), Pargi tee 6, kuid sissepääs treeningsaali on maja tagant ehk Mõigu teelt.

Lisaküsimustel kirjuta info@trennielamus.com või activewearbaltic@gmail.com