Suve-uudised

Posted · Add Comment

ILUSAT SUVE 2015Suvi on käimas täies hoos ja TrenniSõber on nautimas oma suurepärast sportlikku vormi ning võimalusi liikumiseks, mida suvi pakub. Just nüüd on paras aeg teha plaane uueks hooajaks ja leida sobiv võimalus enda treenimiseks.

TrenniElamuse rühmatreeningud puhkavad kuni 03. augustini. Augustis kehtiva treeningplaani edastame nädal enne treeningute algust. Sügishooaja paljude valikutega treeningplaan algab septembrist.

 

Seniks pakub TrenniElamus võimalust treenida personaaltreeneri käe all. Personaaltreener Liis Arula aitab kaardistada treeningeesmärgid, paika panna reaalse treeningplaani ning juhendab tehniliselt korrektselt harjutusi sooritama. Personaaltreeneriga saab treenida Golden Clubi jõusaalis või TrenniElamuse PilateseToas. Liis Arula taustaga saad tutvuda:

https://www.facebook.com/personaaltreenerliisarula

 

TrenniElamus teeb ainulaadse pakkumise – 20 eurot (tavahind 35.-) üks personaaltreening. Pakkumine kehtib kuni 03.augustini, 2015 ja ostes korraga välja viis personaaltreeningut.

TrenniElamuse personaaltreeneriga saad ühendust võtta helistades +372 56 21 29 38 või saates kiri info@trennielamus.com.

Kui Sulle meeldib suveperioodil pigem iseseisvalt ja kodustes tingimustes treenida, siis TrenniElamus soovitab e-raamatut: “101 tuharalihaste harjutust”. Raamatu tutvustuse ja ostutingimustega saad tutvuda:

http://teadliktreening.com/treeningkavad/e-raamatud/e-raamat-101-tuharalihaste-harjutust/

 

Seniks sportlikku ja meelidvat suve kõigile TrenniSõpradele!